KONST / Oljemålningar / Oljemålning 6662782

nr 666 2782

A Hultberg, Adam & Eva, Jugend, 100 x 44

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

550 kr

måndag 8 november 2010
kl 17:47:16

Jugend
Karneval (Stig Lindberg)